Blitz

 Breaking News

Si u vesh Armina Mevlani në Coachella? Ja si e gjykon stilistja Stela Sallaku

April 18
14:06 2016

Dita 2

Dita 2
Picture 2 of 3

Bandana dhe syzet janë gjetje perfekte, sidomos e kombinuar me bluzën pa mëngë. Duket që koncerti i Guns N' Roses ka pasur ndikimin e tij ?. Edhe për make up-in do them thjesht "on point". Bravo Armina!

 

Armina Mevlani ka qenë e vetmja shqiptare e pranishme në një ndër eventet më të rëndësishme muzikore në SHBA. “Coachella”, festivali që mbledh emrat më të njohur të muzikës, modës dhe showbiz-it botëror, më shumë sesa për muzikën, komentohet për veshjet e personazheve publikë. Të jesh pjesë e “Coachella”-s duhet të zbatosh një kod veshjeje të caktuar, një stil disi hippy, veshje të shkurtra, verore, lule etj. Gjatë kohës që eventi zhvillohet, vëmendja e mediave është përqendruar te veshjet e personazheve: janë veshur mirë apo keq. Ne kemi vendosur të analizojmë tre zgjedhjet që Armina jonë ka bërë për këtë event. Për këtë kemi pyetur stilisten Stella Sallaku, e cila ka dhënë vlerësimin e saj për zgjedhjet e bëra nga Armina.

Tags
Share