Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si të vishni pantallona të shkurtra në punë?

July 16
16:37 2016

Pantallonat e shkurtra janë një element kryesor gjatë sezonit veror. Ato janë të rehatshme, por nuk mund t’i veshësh për në punë. Ato nuk lejohen në zyrë, por mund të bësh disa kombinime të përshtatshme, të cilat mund të vishen edhe për në punë. Shfletoni galerinë për të parë si mund t’i vishni pantallonat e shkurtra.

Komento
Etiketimet
Shperndaje