Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si të vishni një fustan të zi…

May 25
20:01 2016

1

1
Picture 1 of 6

Visheni me këpucë me platformë. Këpucët me platformë mund t'i zgjidhni në ngjyra të ndryshme për të bërë kontrast me fustanin e zi.

Fustani i zi i shkurtër shihet si një stil i dështuar për mbrëmje apo evente.  Por përsëri fustani i zi mbetet një klasik i përjetshëm.  Modele dhe materiale të ndryshme përshtaten me çdo formë trupi. Shfletoni galerinë për të parë disa mënyra dhe këshilla se si mund të kombinoni dhe vishni një fustan të shkurtër të zi.

Komento
Etiketimet
Shperndaje