Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si të vishni një fustan të gjatë?

July 31
11:08 2016

Fustanet e gjatë janë një zgjedhje shumë “in”. Nuk do të thotë që mund t’i vishni vetëm gjatë mbrëmjes, pasi mund t’i vishni edhe gjatë ditës ose në plazh. Zgjidhni fustanin e duhur dhe bëni kombinimin perfekt. Fustanet e gjatë, përveçse ju tregojnë mjaft bukur, mbulojnë edhe defektet tuaja. Ata janë një zgjedhje e shpejtë dhe mjaft e mirë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej mënyrave që mund t’i vishni këto fustane. /Blitz.al/

Shperndaje