Blitz

 Breaking News

Si të visheni vetëm me të bardha? Vajzat e showbizit shqiptar ju japin këto ide

Si të visheni vetëm me të bardha? Vajzat e showbizit shqiptar ju japin këto ide
May 21
17:58 2019

E bardha është ngjyra që simbolizon pastërtinë dhe fisnikërinë. Dhe ndonëse është e lehtë të kombinohet me çdo ngjyrë tjetër në veshje, të vishesh kokë e këmbë me të bardhë nuk është gjithnjë një “safe choice”. Si do dukem? A më shkon me ngjyrën e lëkurës? Mos jam “shumë e bardhë”? Të gjitha këto pyetje na kalojnë nëpër mend. Por me ardhjen e pranverës, vijnë dhe fustanet e stinës të bardhë. Ndërkohë me lëkurën e nxirë nga dielli, asgjë nuk shkon më mirë se një veshje e bardhë. Dhe për t’ju ardhur në ndihmë me ide janë pikërisht kombinimet e dy muajve të fundit të vajzave të shoëbizit shqiptar. Do shihni shpesh kostumin e bardhë, qoftë serioz apo atë sportiv apo fustanet verorë.

Elita Rudi

Kiara Tito

Bebe Rexha

Bleona

Jonida Maliqi

Xhensila Myrtezaj

Valbona Halili

Oriola Marashi

Fjodora Fjora

Greis Petrovic

Rita Ora

Armina Mevlani

Aurela Gaçe

Luana Vjollca

Alba Cobaj

Lori Hoxha

Juliana Pasha

Bieta Sulo

Eva Murati

Fjolla Morina

Elhaida Dani

Roza Lati

Adrola Dushi

/Blitz.al/

 

 

Share