Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si të kombinoni veshjet me printe?

August 18
12:17 2016

Kombinimi i veshjeve me printe është një ndër gjërat më të vështira të modës, sepse duket sikur ato nuk shkojnë me njëra- tjetrën. Por nuk është aspak kështu. Për shembull, vijat horizontale dhe vertikale mendoni se nuk shkojnë, por në fakt janë një kombinim perfekt. Shfletoni galerinë për të parë disa prej kombinimeve të printeve që do t’ju ndihmojnë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje