Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si të dukeni më elegante kur vishni këpucë me taka

July 27
19:13 2016

1

Picture 1 of 8

Kur dilni në fundjavë mund t'i vishni këpucët e sheshta me një palë xhinse të grisura.

Moda ndryshon çdo ditë. Së fundmi këpucët e sheshta janë një pikë kyçe e saj. Qëndroni larg këpucëve me taka, të cilat janë të bukura por “vrastare”. Por si të vishni këpucë të sheshta dhe të dukeni elegante? Në galeri do të gjeni disa veshje dhe mënyra që këpucët e sheshta të nxjerrin në pah elegancën tuaj. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje