Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si mund të fshehësh aknet në fytyrë?

May 12
17:41 2016

1

1
Picture 1 of 4

1. Mbuloni zonën e acaruar me fondatinë, Kjo do të mbulojë skuqjen fillestare.

Aknet janë të bezdisshme, sepse dalin gjithmonë në vendin e gabuar, në kohën e gabuar. Por ka një sekret se si mund t’i fshihni ato vetëm me 4 hapa të lehtë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje