Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si duhet ta mbani çantën për t’u dukur si femrat e famshme?

Si duhet ta mbani çantën për t’u dukur si femrat e famshme?
October 11
12:43 2016

Së fundmi, çantat janë aksesorë shumë të rëndësishëm. Madje nuk duhet t’i fshihni ato, por duhet t’i ekspozoni në një mënyrë joshëse.  Për disa femra, çantat nuk kanë shumë rëndësi por kjo nuk është aspak e drejtë, sepse çantat, përveçse janë të domosdoshme, plotësojnë stilin tuaj.

Më poshtë do të gjeni disa prej mënyrave se si të mbani çantat si femrat e famshme, për t’u dukur një femër plot klas./Blitz.al/

Mënyra modeste

Çantat me rrip të gjatë

Çanta jep pamjen e një varëseje

Mënyra klasike

Shtrëngoje në dorë

Mbulojeni me duar

Dy çanta në të njëjtin krah

reese-witherspoon-purse

Hidheni në një krah

w7

Mbajtja në gjysmën e krahut

Mbani në gjysmë të krahut edhe çantat e mëdha

Çantat e vogla si byzylyk

Komento
Shperndaje