Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shtëpitë e vogla të modës paraqesin veshjet më të mira në “Met Gala”

May 04
18:15 2016

Jennifer Hudson

Jennifer Hudson
Picture 1 of 4

Fustani i bardhë që Jennifer Hudson ka veshur është bërë me dorë dhe ka bazë mëndafshi. Ai është i përbërë nga rruaza dhe lule, të cilat fillojnë që nga busti deri te pjesa e poshtme e fustanit shoqëruar edhe me gurë kristali.

Shumë shtëpi të mëdha të modës, si Givenchy, Balmain, Moschino kanë ekspozuar fustanet e tyre në “Met Gala”.

Por “Met Gala” ka ndihmuar edhe shumë shtëpi të vogla mode që të ekspozojnë veshjet dhe të marrin pjesë në këtë mbrëmje. Shfletoni galerinë për të parë disa prej veshjeve më të mira të këtyre stilistëve.

Komento
Etiketimet
Shperndaje