Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shpëtoni prej xhinseve të ngushta, ja cilat janë të duhurat për këtë pranverë…

Shpëtoni prej xhinseve të ngushta, ja cilat janë të duhurat për këtë pranverë…
February 28
14:07 2018

Vajzat janë fiksuar pas xhinseve të ngushta, por duhet të kenë parasysh se ekzistojnë me mijëra modele të tjera xhinsesh.

Këtë pranverë, shtëpitë e modës kanë përzgjedhur xhinset e gjera sit ë preeruarat e tyre. Xhinset e gjera do tu mbulojnë defektet tuaja dhe mund të shkojnë mjaft mirë me bluza të thjeshta ose jo. Atom und ti vishni me këpucë me takë ose atlete, por është e sigurt që janë zgjedhja e duhur.

Më poshtë do të shihni disa prej modeleve më “in”:

Urban Outfitters Vintage Sailor High-Rise Flare Jean, $59, [Urban Outfitters](https://www.urbanoutfitters.com/shop/vintage-sailor-high-rise-flare-jean?category=jeans-for-women&color=091)

ASOS CURVE Paper Bag Waist Boyfriend Jeans with Belt, $60, [ASOS](http://us.asos.com/asos-curve/asos-curve-paper-bag-waist-boyfriend-jeans-with-belt/prd/8482773?clr=blue&SearchQuery=&cid=9577&gridcolumn=3&gridrow=15&gridsize=4&pge=1&pgesize=72&totalstyles=93)

Eloquii High Rise Wide Leg Denim, $89.90, [Eloquii](https://www.eloquii.com/high-rise-wide-leg-denim/1123722.html?cgid=jeans&start=6&dwvar_1123722_colorCode=19)

Jean Atelier Wide-Leg Cinched Jeans, $665, [Barneys New York](https://www.barneys.com/product/jean-atelier-wide-leg-cinched-jeans-505298518.html)

Mango Jeans Flare Wideleg, $59.99, [Mango](https://shop.mango.com/us/women/jeans-wide-leg/jeans-flare-wideleg_23047671.html?c=TM&n=1&s=prendas.familia;28)

Rachel Comey Axis Pant, $345, [Totokaelo](https://totokaelo.com/axis-pant?gclid=EAIaIQobChMI4JLyxLK82QIVSEsNCh3dsAsPEAQYAiABEgK6w_D_BwE)

Joe's Jeans Women's Bessie Wide Leg Trouser Jean In Jules, $198, [Amazon](https://www.amazon.com/Joes-Jeans-Womens-Bessie-Trouser/dp/B01ERN5K9G/ref=sr_1_29?s=apparel&ie=UTF8&qid=1519159985&sr=1-29&nodeID=1048188&psd=1&keywords=trouser%2bjeans%2bfor%2bwomen&refinements=p_n_feature_eighteen_browse-bin:14630392011%7C16926165011&th=1&psc=1)

/Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje