Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shikoni 5 veshjet më të bukura për këtë pranverë

Shikoni 5 veshjet më të bukura për këtë pranverë
March 26
17:30 2016

 

Xhinset

Xhinset
Picture 1 of 5

Xhinset prej vitesh nuk dalin asnjëherë nga moda, Xhinset bojëqielli kombinohen dhe duken shumë mirë me këpucë blu. Xhinsi kërkon ngjyrën blu këtë pranverë.

Është shumë e vështirë pjesa kur duhet të bësh ndryshime në gardërobë. Këtë pranverë qëndroni te veshjet me lule dhe me ngjyrat e ylberit për të qenë sa më “in”.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje