Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shalli ju duhet në gardërobë edhe gjatë verës

June 16
19:39 2016

Vera erdhi, shpëtuat nga xhupat, kapuçat dhe veshjet e trasha, por jo nga shalli. Një aksesor shumë i rëndësishëm i kësaj vere është shalli. Ai mund të përdoret në plazh, por edhe pasditeve. Mund ta përdorni me veshjen tuaj ose edhe për të rregulluar flokët. Shfletoni galerinë për të parë shaje të ndryshme, plot ngjyra, që nuk duhet t’ju mungojnë në gardërobë.

Etiketimet
Shperndaje