Blitz

 Breaking News

Sandalet që duhet t’i ketë çdo femër këtë verë

April 29
14:58 2016

1

1
Picture 1 of 5

Sandalet e zeza me pak takë dhe të mbyllura prapa do t'i vishni gjatë ditës dhe në darkë sepse janë shumë komode dhe të bukura. Madje ato do t’ju shoqërojnë edhe në fillimin e sezonit të vjeshtës.

Me fillimin e sezonit veror këpucët bëhen të padurueshme për shkak të vapës. Sandalet janë një zgjedhje shumë e mirë. Sandalet e vitit 2016 janë shumë komode dhe nuk duhet të mungojnë në gardërobën e asnjë vajze. Shfletoni galerinë për të parë 5 prej modeleve më “in” të sezonit të verës.

Tags
Share