Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sandalet platformë që ju duhen këtë verë

June 09
18:27 2016

Vajzat gjithmonë kërkojnë të duken më shtatlarta dhe për këtë arsye preferojnë këpucët me platformë. Sepse, përveçse duken më shtatlarta, janë edhe shumë komode. Gjatë verës vajzat preferojnë më shumë sandalet. Por duke qëndruar larg sandaleve të sheshta apo me takë zgjedhin sandalet platformë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej modeleve më “in” të momentit, të cilat mund t’i vishni në mbrëmje, festa dhe kudo tjetër.

Komento
Etiketimet
Shperndaje