Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rrobabanjot më të çuditshme dhe interesante që rrëmbyen zemrat e personazheve të njohur

Rrobabanjot më të çuditshme dhe interesante që rrëmbyen zemrat e personazheve të njohur
March 13
18:42 2018

Verën e kaluar, shtëpitë e modës na prezantuan me trendet e reja të rrobabanjove, disa duken të çuditshme por jo në sytë e personazheve të njohur të cilët sapo i panë i bënë menjëherë të tyret.

Shumë shpejt këto rrobabanjo të cilat na u duken të çuditshme u bënë të preferuarat e shumë vajzave ose të disa të tjerave jo..

Këto rrobabanjo mund të vishni edhe këtë verë, pasi do të vazhdojnë të jenë në listën e rrobabanjove më “in” por sërish do vazhdojnë të na duken të çuditshme ose edhe të ekzagjëruara.

Më poshtë do të shihni disa prej këtyre modeleve /Blitz.al/

Kortney Kardashian

Kim Kardashian

Sacha Baron Cohen

Gigi Hadid

Bella Hadid

Iggy Azalea

Nicki Minaj

Kourtney Kardashian

 

Gigi Hadid

 

Beyonce

Kylie Jenner

Britney Spears

Kylie Jenner

 

 

Komento
Shperndaje