Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Rregullat për të veshur ngjyrën rozë

June 01
19:55 2016

Roza është një ngjyrë shumë e ëmbël dhe femërore. Shumë vajza e pëlqejnë rozën sepse ajo i tregon më të vogla dhe të hijshme. Roza nuk është vetëm ngjyra e Barbie-ve dhe vajzave të vogla, por mund ta veshë kushdo. Mjafton që të bëni kombinimet e duhura sipas rregullave të modës. Shfletoni galerinë për të parë rregullat e reja për të veshur ngjyrën rozë ose pink, siç njihet ndryshe.

Tags
Share