Blitz

 Breaking News

Rikthehet trendi i vathëve tek

Rikthehet trendi i vathëve tek
January 26
14:53 2017

Ju kujtohet? Dikur ka qenë në modë që si aksesor të përdornit vetëm një vath të madh.

Epo, ky trend vajza është rikthyer. Zgjidhni një vath të madh për ta kombinuar me veshjet tuaja. Vetëm duhet të keni kujdes që të mos përdorni të njëjtët vathë gjatë mbrëmjes dhe gjatë ditës.

Më poshtë mund të gjeni disa prej vathëve tek, të cilët duhet t’i keni mes aksesorëve tuaj./Blitz.al/

Share