Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rikthehet stili i viteve ’60-’70. Këto veshje mund t’i gjeni në gardërobën e nënës tuaj

August 15
11:49 2016

Moda po ripërsëritet. Tendencat e modës së shkuar kanë pushtuar kopertinat e revistave dhe shtëpitë e modës. Veshjet që nënat tuaja kanë veshur kur ishin të reja sot mund t’i përdorni ju.  Shumë fashion-iste dhe blog-ere preferojnë të blejnë veshjet e viteve ’60-‘70 dhe jo të shkojnë në dyqanet moderne. Kërkoni veshje të këtyre viteve? Shumë e thjeshtë, nuk do t’ju duhet t’i blini, thjesht bëni një kontroll në gardërobën e nënës tuaj dhe e sigurt që do të gjeni veshjet që doni. Shfletoni galerinë për të parë disa prej veshjeve që nënat tuaja mund t’i kenë ende në gardërobë./Blitz.al/

Shperndaje