Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rikthehen trendet e viteve ’80

Rikthehen trendet e viteve ’80
November 30
16:22 2016

Trendet e viteve ’80 janë kthyer përsëri. Kjo duket e pabesueshme, por nuk është hera e parë që moda rikthehet. Disa prej këtyre trendeve kanë qenë dikur të preferuarat e  vajzave dhe sot ato rikthehen për t’i shijuar edhe ju.

Shtëpitë e modës kanë zgjedhur disa prej trendeve që përshtaten mjaft mirë në periudha të ndryshme kohore.

Më poshtë do të gjeni se cilat janë këto:

Bluzat me një mëngë

1

Fundet prej lëkure me ngjyra

2

Rripat e belit

3

Këpucët me gurë

7

Vathët e mëdhenj

8

Bluzat ose xhaketat me ngjyra të forta

9

Veshjet me shkëlqim, dantellë e pupla

6

 

Shperndaje