Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rëndësi ka stili, jo mosha

March 21
22:57 2016

20'

20'
Picture 1 of 4

1.Vanessa Hong drejton blogun e saj të suksesshëm "The Haute Pursuit" dhe përveç kësaj ka linjën e saj të modës THP Shop, e cila është e pëlqyer nga yjet që zgjedhin street style (stilin e rrugës). Fotografët janë të fokusuar tek ajo për stilin e saj unik e bashkëkohor. Është pjesëmarrëse në çdo javë mode. 2.Courtney Trop drejton blogun "Always Judging". Trop ishte një nga zonjat e para që ngriti stilin kalifornian në radhët e para të javës të modës.

Moda është një koncept shumë i rëndësishëm për femrat e çdo grupmoshe.

Femrat e moshave të ndryshme zgjedhin që të ndajnë stilin e tyre me njerëzit e tjerë nëpërmjet blogjeve të ndryshme. Shpeshherë ato ndikojnë në atë që kërkojmë të veshim dhe si duam të dukemi.  Ja blogeret e brezave të ndryshëm: 20, 30, 40, 50 vjeç.

Komento
Etiketimet
Shperndaje