Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Qëndroni larg penelit të zi, peneli me ngjyra – trendi më i ri i verës

June 15
12:48 2016

Largojuni penelit të zi, është bërë pak monoton. Kjo verë sjell një trend të ri. Bëni një penel me ngjyra, xixa dhe shkëlqim. Siç është sezoni veror, plot ngjyra, jepini edhe ju fytyrës tuaj më shumë dritë. Trendet e reja jo të gjitha vajzat kanë guxim t’i provojnë. Por në qoftë se tentoni dhe bëni këtë penel vetëm një herë është e sigurt që do t’ju shoqërojë gjatë gjithë verës. Madje ju mund të kombinoni penelin me ngjyrat e veshjes tuaj. Shfletoni galerinë për të parë disa modele të ndryshme dhe bashkohuni me këtë trend që po pushton rrjetet sociale.

Etiketimet
Shperndaje