Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pse xhinset janë të rëndësishme?

Pse xhinset janë të rëndësishme?
October 20
16:08 2016

Xhinset janë më të rëndësishme se çdo veshje tjetër. Mund të zgjedhësh modele të ndryshme xhinsesh për t’i kombinuar  me bluzat apo këpucët e preferuara.

Në çdo sezon  mjafton që të keni xhinset që janë trend i momentit dhe jeni përshtatur mjaft mirë me trendet bashkëkohore. Më poshtë do të gjeni disa prej mënyrave si mund t’i vishni xhinset për t’u dukur “in”.

denim-trends-2016-1 denim-trends-2016-2 denim-trends-2016-3 denim-trends-2016-4 denim-trends-2016-5 denim-trends-2016-6 denim-trends-2016-7 denim-trends-2016-8 denim-trends-2016-9 denim-trends-2016-10 denim-trends-2016-11 denim-trends-2016-12 denim-trends-2016-13 denim-trends-2016-14 denim-trends-2016-15 denim-trends-2016-16 denim-trends-2016

Shperndaje