Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Produktet kozmetike që mund të përhapin sëmundje

June 13
16:54 2016

Buzëkuqi

Buzëkuqi
Picture 1 of 5

Buzëkuqet nuk mund të zgjasin përgjithmonë. Ju mund t’i përdorni ata vetëm për 18 muaj. Në qoftë se shikoni që kanë ndryshuar ngjyrë apo aromë duhet t’i hidhni menjëherë.

Shumë produkte kozmetike mund të jenë shkaktare infeksionesh dhe sëmundjesh të ndryshme. Ju duhet t’i përdorni këto produkte për një kohë të caktuar dhe duhet t’i keni personale. Shfletoni galerinë për të parë se me cilin prej këtyre produkteve duhet të keni kujdes.

Komento
Etiketimet
Shperndaje