Blitz

 Breaking News

Pranverë në plazh, tendencat e rroba banjove të këtij sezoni sjellë nga VIP-at shqiptarë

Pranverë në plazh, tendencat e rroba banjove të këtij sezoni sjellë nga VIP-at shqiptarë
May 02
18:29 2019

Moti është ende i paqëndrueshëm, por kjo nuk ndalon askënd të marrë avionin për në vendet ekzotike dhe të shijojë disa ditë të ngrohta buzë detit. Dhe në këtë fillim sezoni veror, një ndër çështjet kryesore është përzgjedhja e rroba banjove. Por cilat janë tendencat?
Printe kafshësh


Stil “Cutout”


Metalike


Me bel të lartë


Me fjongo të vogla diku


Por si janë veshur VIP-at shqiptarë që duket se i kanë filluar ditët e pushimeve herët (ose asnjëherë nuk i ndaluan)?
Tayna

Lori Hoxha

Aurela Hoxha

Isida Mollaymeri

Kristina Baki

Baby Gee

Oriola Marashi

Mariza Ikonomi

Eni Koci

Armina Mevlani

Morena Taraku

Bleona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klaudia Pepa

Angela Martini

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaimina Vasjari

Adrola Dushi

Marina Vjollca

Xhesika Berberi

Dafina Zeqiri

Nevina Shtylla

/Blitz.al/

 

Share