Blitz

 Breaking News

Pranvera po vjen… Ja këpucët që duhet të keni në garderobë

Pranvera po vjen… Ja këpucët që duhet të keni në garderobë
February 22
00:15 2018

Këpucët janë mjaft të rëndësishme për të kombinuar veshjen tuaj. Madje për vajzat ato janë shumë të rëndësishme, kush ka më shumë këpucë është me fat.

Por a i dini cilat janë modelet dhe ngjyrat më “in” të kësaj pranvere? Fokusohuni tek ngjyrat e forta, madje e kuqja është në krye të listës si ngjyrat më të pëlqyera, më pas fokusohuni tek stiletto me majë dhe tek sandalet por nuk ngelen pas as gjysëm çizmet pranverore.

Mund ti shihni më poshtë:

 

 

Share