Blitz

 Breaking News

Pranvera erdhi së bashku me trendet e reja! Zbuloni ngjyrën më “in” të flokëve

Pranvera erdhi së bashku me trendet e reja! Zbuloni ngjyrën më “in” të flokëve
March 09
20:44 2018

Pranvera ka ardhur zyrtarisht dhe bashkë me të janë prezantuar edhe trendet e reja të flokëve.

Këtë pranvere trendi i flokëve quhet  “lëng frutash”,tingëllon paksa e çuditshme por me të nënkuptohet një lloj ombre e cila ngjan me ngjyrën e lëngjeve të frutave. Bëhet një përzjere e ngjyrave të ndryshme si e kuqe, karrot, kafe e disa të tjera të cilat të japin efektin e trendit “lëng frutash dhe theksojmë faktin se baza e tyre është tek e ngjyra “qershisë”.

Një gjë është e sigurt, në qoftë se ju ndiqni trendin e fundit, të gjithë sytë do të jenë tek ju!/Blitz.al/

 

Share