Blitz

 Breaking News

Po ti do e vishje stilin e gazetave si yjet e Hollywood-it?

Po ti do e vishje stilin e gazetave si yjet e Hollywood-it?
August 26
18:11 2019

Trendet…sa më të çuditshëm, aq më shumë vëmendje marrin. Ky i radhës është i inspiruara nga shkrimet, gazetarët, stilistët, të gjitha të ardhura në formën e gazetave!

Rikthehemi pak në serialin ikonik “Sex and the city”. Carrie Bradshaw solli veshjen e një fustani me printin e gazetave. Të njëjtin më pas e veshi dhe Rita Ora. Por nëse fustani nuk është në stilin tuaj, ka shumë opsione.

Pranverën që shkoi ishte modelja Elsa Hosk që veshi një palë pantallona nga koleksioni vjeshtë-dimër i Dior.

Kim zgjodhi një fund, ndërsa Kendall në formën e rroba banjove. Blogerja Camille Charriere zgjodhi një fustan por në stilin “vintage”.

Po ju do e vishnit?

/Blitz.al/

 

Share