Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pizhamet nuk janë vetëm për gjumë, por …

Pizhamet nuk janë vetëm për gjumë, por …
January 27
17:35 2017

Çdokush e ka menduar të paktën një herë kur ka qenë i vogël se si do të ishte po të vishnit pizhame në shkollë apo për të dalë.

Pizhamet janë rrobat më të rehatshme dhe kjo është ndër arsyet që njerëzit do të dëshironin të dilnin me to. Epo, shtëpitë e modës jua bënë ëndrrën realitet. Tani mund të dilni me pizhame, madje mund t’i vishni ato edhe me këpucë me takë ose atlete. Më poshtë do të shihni disa foto se si mund t’i kombinoni pizhamet tuaja./Blitz.al/

Komento
Shperndaje