Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Parukieri transformon flokët në vepra arti

June 10
16:40 2016

Parukieri më i famshëm i Instagram-it, Georgiy Cot, transformon flokët në vepra arti me kuptime të veçanta.  Ai bën modele të ndryshme, për shembull si kapele ose si buqetë trëndafilash. Modelet që Georgiy krijon janë të ndërlikuara dhe të mrekullueshëm. Ai është duke krijuar “artin me flokë”, i cili është ndryshe nga të tjerët. Shfletoni galerinë për të parë disa prej modeleve më të çuditshme dhe më të bukura që ka bërë Cot. Gjithashtu ai ka shumë tutoriale në faqen e tij në Youtube.

 

Etiketimet
Shperndaje