Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Parandaloni këto gabime për të pasur një pamje perfekte

Parandaloni këto gabime për të pasur një pamje perfekte
November 24
10:18 2016

Ju kërkoni që të dukeni perfekte, por ju duket shumë e vështirë për ta arritur këtë.

Nuk arrini perfeksionin, sepse jeni duke bërë disa gabime që përveçse ju marrin kohë, edhe ju acarojnë. Të gjithë mundimin për t’u dukur bukur ju mund ta prishni vetëm në një moment. Kështu që duhet të parandaloni këto gabime dhe pamja juaj do të jetë gjithmonë e kuruar.

Më poshtë do të gjeni disa prej këtyre gabimeve.

Përgatiteni në minutën e fundit.

q1

Nuk visheni sipas temperaturës.

q2

Vishni rroba që nuk i përshtaten masës tuaj.

q3

Mungesa e aksesorëve

q4

Materiale jo të përshtatshme

q5

 

Kombinimi i ngjyrave

q6

Printe  të çuditshme

q7

Zgjidhni të brendshmet e gabuara./Blitz.al/

q8

Shperndaje