Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pantallonat e shkurtra që ju duhen këtë sezon

June 28
11:01 2016

Pantallonat e shkurtra janë një zgjedhje shumë e mirë për sezonin e verës. Nuk do të thotë që mund të vishen vetëm për plazh, ju mund t’i kombinoni ato në mënyra të ndryshme për t’u dukur sa më bukur. Pantallonat e shkurtra të këtij sezoni kanë një larmishmëri ngjyrash. Pantallonat e shkurtra të gjera dhe në një stil paksa më serioz kanë pushtuar shtëpitë e modës. Shfletoni galerinë për të parë disa modele pantallonash që ju duhen për këtë verë dhe disa ide si mund t’i vishni ato.

Komento
Etiketimet
Shperndaje