Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Palltot që nuk duhet t’ju mungojnë këtë dimër

September 21
18:43 2016

 

Palltot janë shumë të rëndësishme gjatë dimrit. Duhet të zgjidhni pallto prej materialesh të ngrohta dhe komode. Shtëpitë e modës kanë prezantuar këtë sezon disa modele të reja  që nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj.

Se është dimër nuk do të thotë që nuk mund të vishni ngjyra. Palltot me ngjyra janë një zgjedhje mjaft e mirë. Jo vetëm kaq, përveç ngjyrave mund të zgjidhni edhe pallto të gjatësive të ndryshme. Shfletoni galerinë për të parë disa prej këtyre modeleve./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje