Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Palltot me ngjyra, trend i sezonit të dimrit

Palltot me ngjyra, trend i sezonit të dimrit
November 09
15:43 2016

Palltoja është një veshje shumë e rëndësishme gjatë sezonit të dimrit. Shumë vajza zgjedhin pallto në ngjyrë të errët sepse mendojnë se janë ngjyrat e dimrit. Por duhet të dini që ngjyrat e palltove nuk duhet të jenë vetëm të errëta, është mirë që gjallërinë e kësaj stine ta jepni ju me ngjyrat e veshjeve tuaja.

Disa personazhe të famshëm kanë bërë pjesë të gardërobës së tyre pallto me ngjyra dhe printe të ndryshme./Blitz.al/

Taylor Swift

980x-1

Kate Middleton

980x-2

Gigi Hadid

980x-3

Elsa Hosk

980x-4

Jennifer Lopez

980x-5

Heidi Klum

980x-6

Victoria Justice

980x

 

Komento
Shperndaje