Blitz

 Breaking News

“Oscar 2020”, Bleona godet sërish në tapetin e kuq!

“Oscar 2020”, Bleona godet sërish në tapetin e kuq!
February 10
12:07 2020

Bleona Qereti, këngëtarja shqiptare e cila ndër vite ka mundur të parakalojë në festa apo evente muzikore, kinematografike, gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e mediave, shqiptare dhe ndërkombëtare.

Kujtojmë para disa vitesh sherrin e Iva Tiços me Bleonën në “Opinion Tv Klan”, shkaku ishte fustani gjysmë-nudo i Bleonës.

Mbrëmjen e djeshme, pak para se të mbahej eventi prestigjoz, ndarja e çmimeve “Oscar 2020”, Bleona ka qenë në festën e organizuar nga Elton John.

Fustani i Bleonës i cili tërhoqi jo pak vëmendjen ishte stiluar nga Yousef Al Jasmi.

 

Share