Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk ju pëlqejnë xhinset, por do të adhuroni trendet e reja

May 01
19:39 2016

Jo të gjitha vajzat i pëlqejnë veshjet prej xhinsi. Por këtë sezon xhinsi vjen ndryshe, jo ashtu siç jeni mësuar.  Xhinse me lule me dekore dhe shumë të bukura për këtë sezon. Duke qëndruar larg xhinsit klasik shfletoni galerinë për të parë trendet e fundit. Edhe në qoftë se nuk vishni xhinse është e sigurt se me këtë trend të ri do të dashuroheni.

Komento
Etiketimet
Shperndaje