Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk dini ç’të vishni gjatë fundjavës në darkë? Tani keni një zgjidhje…

Nuk dini ç’të vishni gjatë fundjavës në darkë? Tani keni një zgjidhje…
November 07
16:29 2016

Shumë vajza i kap stresi kur mendojnë se çfarë do të veshin në darkë gjatë fundjavës. Por kjo gjë është e thjeshtë, mjafton që ju të zgjidhni një fustan të bukur dhe jeni gati për të dalë.

Disa fustane, kur i shihni në pamje të parë, duken shumë të thjeshtë dhe ndoshta nuk do t’ju pëlqejnë, por e sigurt që do të ndryshoni mendim  kur t’i provoni.

Më poshtë do të gjeni disa prej fustaneve më “in” të momentet dhe darkat gjatë fundjavave tuaja do të jenë më pak stresuese./Blitz.al/

1

2

3

4

5

6

7

Komento
Shperndaje