Blitz

 Breaking News

Nuk dini çfarë të vishni për festat e fundvitit? Tashmë e keni një zgjidhje

Nuk dini çfarë të vishni për festat e fundvitit? Tashmë e keni një zgjidhje
December 12
18:15 2016

Shumë vajza janë në dilemë se çfarë të veshin mbrëmjen e ndërrimit të viteve. Duke marrë parasysh motin e ftohtë, por edhe vendin ku do të festoni, e keni shumë të vështirë të zgjidhni veshjen ideale.

Në tendencat e këtij fundviti, fustanet “velvet” janë një zgjedhje perfekte. Gjithashtu nuk mund të anashkaloni as fustanet e dantellës, që ju tregojnë çdo herë bukur. Mos u fokusoni vetëm te ngjyra e kuqe, por zgjidhni ngjyrat plot shkëlqim dhe qëndroni te nuancat e gold-it dhe të zezës.

Më poshtë do të gjeni disa ide për fustanin tuaj në natën e Vitit të Ri./Blitz.al/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Share