Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Nuk dini çfarë të vishni mbrëmjen e ndërrimit të viteve? Ne do tu ndihmojmë!

Nuk dini çfarë të vishni mbrëmjen e ndërrimit të viteve? Ne do tu ndihmojmë!
December 27
21:38 2017

Nata e ndërrimit të viteve është një mbrëmje festive mjaft e veçantë. Por edhe atë natë vajzat i shqetëson e njëjta pyetje : “Çfarë do të veshim?”

Të gjithë e dimë se gurët, xixat, teminat  si dhe ngjyrat e mbyllur janë një zgjedhje e duhur në këtë sezon. Në do tu japim disa ide për të zgjedhur modelin dhe ngjyrat e preferuara të fustaneve tuaja për atë natë

/Blitz.al/

Share