Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Njihuni me koleksionin “Ivy Park” nga stilistja Beyonce

Njihuni me koleksionin “Ivy Park” nga stilistja Beyonce
April 13
19:28 2016

Pak kohë më parë ju patëm “ngacmuar” me videot dhe fotot e koleksionit të ri të veshjeve nga Beyonce, në bashkëpunim me TopShop, të quajtur “Ivy Park”. Por, meqë kanë mbetur edhe 48 orë nga dalja e koleksionit në treg, ne do t’ju tregojmë atë ç’ka pritet të mbushë stendat e shumë dyqaneve dhe qendrave tregtare. Përveç kësaj, në rast se mendoni t’i bëni veshjet pjesë të gardërobës suaj, ne po ju bëjmë të ditur edhe çmimet e secilit produkt.

 

Etiketimet
Shperndaje