Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Njihuni me çizmet më “in” të këtij sezoni. Është e sigurt që nuk do ti hiqni nga këmba këtë dimër

Njihuni me çizmet më “in” të këtij sezoni. Është e sigurt që nuk do ti hiqni nga këmba këtë dimër
October 24
23:02 2017

Çizmet janë shumë të rëndësishme për sezonin vjeshtë dimër. Ato jo vetëm që kombinohen shumë mirë me veshjet tuaja por ju mbajnë edhe shumë ngrohtë.

Çdo vajzë përpiqet që të kombinojë çizmet e saj me veshjet për këtë arsye ato preferojnë të kenë një shumëllojshmëri këpucësh. Më poshtë do të shihni disa prej çizmeve më “in” të sezonit dhe është e sigurt që do ti bëni menjëherë tuajat./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje