Blitz

 Breaking News

Njihuni me 9 stilistët e rinj që morën të gjithë vëmendjen e Javës së Modës në New York!

Njihuni me 9 stilistët e rinj që morën të gjithë vëmendjen e Javës së Modës në New York!
September 11
22:28 2019

Bota e modës ka konkurrencë, por atë mund ta sundosh me pak stil dhe inovacion. Të paktën këtë duket se kanë bërë stilistët e rinj që morën vëmendjen në Javën e Modës në New York! Nëse disa vite më vonë, i dëgjoni emrat e tyre krahë legjendave të njohura, kujtoni që ju njohëm të parët!

/Blitz.al/

Share