Blitz

 Breaking News

Nga pellushët te teminat, trendet e dimrit të sjella aq bukur nga VIP-at shqiptarë

Nga pellushët te teminat, trendet e dimrit të sjella aq bukur nga VIP-at shqiptarë
December 11
17:28 2018

Trendet e vjeshtës dhe dimrit 2018-2019 u prezantuan kohë më parë nga pasarelat e modës në botë. Disa prej tyre u përqafuan menjëherë nga publiku dhe pushtuan rrjetet sociale. Po ashtu ato prezantohen aq mirë dhe në kombinime të veçanta nga VIP-at shqiptarë.

Xhupa dhe xhaketë voluminozë

Është koha për veshje të rehatshme dhe ne jemi shumë të lumtur për këtë. Xhaketa dhe xhupa të mëdhenj, voluminozë janë shumë të përshtatshëm edhe për në ditët e acarta. Luana Vjollca dhe Xhensila Myrtezaj i kanë kombinuar me atlete dhe duken mjaft mirë!

View this post on Instagram

Whats good Antwerp 😎

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

🎄

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Pellushët e lëkurës dhe veshje me printe kafshësh
Në shenjë solidarizimi dhe mbrojtjes së kafshëve, trendi i ri i pellushëve është “fake fur”. Madje diçka e re janë dhe ato me lëkurë deleje, në forma dhe ngjyra të ndryshme.

View this post on Instagram

omw to steal your christmas

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

🐻

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

View this post on Instagram

Midisi lit⏳

A post shared by Tayna (@tayna) on

Teminat dhe veshjet me shkëlqim
Fundet apo fustanet me temina janë zgjedhja më “in” për mbrëmjet tuaja. Kryesisht në gjatësinë nën gju, blogeret e njohura e kanë përqafuar si trend.

View this post on Instagram

@houseofcb christmas collection is bomb⚡️ #ad

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

We be all night….. Love @drenushaxharra

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Ngjyra fosforeshente
Përkahë veshjeve me shkëlqim, edhe ngjyrat fosforeshente tentojnë të thyejën ftohtësinë e dimrit.

View this post on Instagram

❄️❄️❄️❄️❄️

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Thekët apo detajet me pupla
Në mënyrë që një veshje të mos jetë “e mërzitshme” mjaftojnë disa detaje të vogla thekësh apo puplash.

View this post on Instagram

Ayyyyyy

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Hologram

Epo Beatrix Ramosaj është një hap më para me trendin që quhet “hologram”. Materialet me shkëlqim të lartë dhe reflektuese të japin idenë futuristike.

/Blitz.al/

Share