Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nga dimri në pranverë, po tani çfarë duhet të vesh?

March 22
18:15 2016

Xhaketë pa mëngë

Xhaketë pa mëngë
Picture 1 of 6

Në këtë sezon, një xhaketë pa mëngë do të përshtatej me xhinse ose pantallona të zeza dhe një palë sandale të hapura te gishtat.

Një periudhë e vështirë është ajo e ndërrimit të stinëve. Kur kalojmë nga dimri në pranverë, ditët akoma pak të ftohta nuk të japin shumë mundësi zgjedhjesh derisa koha të ngrohet dhe të veshësh rrobat pranverore. Hidhini një sy galerisë për të gjetur gjashtë veshje të domosdoshme për këtë periudhë.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje