Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndonse të kolme, mund të dukeni bukur me këto rrobabanjo!

Ndonse të kolme, mund të dukeni bukur me këto rrobabanjo!
January 25
10:49 2018

Jo të gjitha vajzat kanë linja perfekte dhe shpeshherë teksa zgjedhin rrobabanjot e tyre kanë shumë probleme.

Ato dëshirojnë të mbulojnë pjesë të ndryshme të trupit por jo gjithmonë gjejnë rrobabanjot e duhura.

Dizenjues të ndryshëm kanë prezantuar koleksionin e rrobabanjove për vitin 2018. Këto janë pikërisht ngjyrat, modelet dhe printet që ju duhen për tu bukur vërtetë bukur!/Blitz.al/

Lane Bryant Strapless Off-the-Shoulder Bikini

 

 

Komento
Shperndaje