Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos u “trembni” më nga këpucët e bardha. Këtë verë janë shumë në modë

June 12
15:42 2016

Këpucët e bardha nga shumë vajza nuk shihen si një zgjidhje e mirë. Jo të gjitha e provojnë sepse mendojnë që nuk është ngjyra e përshtatshme për këpucë.
Por nuk duhet të keni frikë nga kjo ngjyrë, këpucët e bardha janë shumë “in” këtë sezon dhe mund t’i kombinoni lehtësisht me veshjen tuaj. Ngjyra e bardhë do t’ju bëjë të ecni një hap më përpara me modën. Sandalet, shapkat apo gjysmë çizmet janë shumë praktike për këtë sezon. E bardha është një nga ngjyrat më “must” të këtij sezoni. Këpucët e bardha i tregojnë këmbët tuaja elegante dhe plot klas. Shfletoni galerinë për të parë disa modele dhe guxoni të blini edhe ju një palë këpucë të bardha.

Etiketimet
Shperndaje