Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Mos rrini pa blerë një xhaketë xhins këtë sezon

April 12
18:00 2016

...

...
Picture 1 of 5

Xhaketat xhins me rrip në mes janë perfekte për të nxjerrë në pah format femërore. Ky model ndryshon nga xhaketat xhins të shkurtra dhe mund të kombinohet me bluza të ngushta.

“Bomber” nuk janë të vetmet xhaketa në modë këtë sezon. Xhaketa xhins është po ashtu një trend që duhet ta bëni tuajin patjetër. Shfletoni galerinë për të parë xhaketat xhins që vijnë në modele dhe forma të ndryshme.

Tags
Share