Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja e New York Fashion Week, në “fije të perit”

Modelja e New York Fashion Week, në “fije të perit”
September 14
18:37 2016

Sfilatat e modës mund të duken në pamje të parë shumë të thjeshta, pasi duhet thjesht të ecësh drejt dhe bukur. Në fakt, ato mund të të hapin shumë telashe nëse diçka nuk shkon mirë.

Rasti më i  fundit është ai i modeles Alisar Ailabouni, e cila pati një problem gjatë sfilatës së Christian Siriano, për koleksionin pranverë-verë 2017 në New York Fashion Week.

Teksa Alisar po ecte në pasarelë, një nga vëthët e saj ka rënë, por modelja e ka kaluar këtë incident të vogël me shumë profesionalizëm, duke e ka kapur vëthin e duke ecur sikur s’ka ndodhur asgjë. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje