Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelet e flokëve që duhet të zgjidhni këtë sezon

September 25
16:49 2016

Vjeshta sapo ka ardhur, shpeshherë ankoheni se flokët tuaj nuk qëndrojnë në modelin që dëshironi. Këtë vjeshtë disa modele dhe ngjyra janë trende shumë të përhapur.

Zgjidhni një model flokësh që përshtatet me fytyrën tuaj, por edhe me sezonin. Ngjyrat e tokës vazhdojnë të jenë një zgjedhje shumë e mirë. Flokët e shkurtër ose deri te supet vazhdojnë të jenë shumë “in”, por gjithsesi floku i gjatë nuk del kurrë nga moda.

Shfletoni galerinë për të parë se cilat janë modelet më “in” për flokët tuaj./Blitz.al/

Shperndaje