Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelet e flokëve që duhet të provoni këtë verë

May 28
19:14 2016

Modelet e flokëve këtë verë janë të lidhura me shkurtimin e flokëve, stilet, ngjyrat dhe aksesorët.  Shumë tendenca të reja janë duke iu kthyer klasikes. Për shembull, flokët drejt paraqesin një mënyrë të hijshme dhe japin një pamje të qetë në evente të rëndësishme. Aksesorët për flokë duke filluar që nga kurorat e vogla dhe deri tek ato me lule apo aksesorë të tjerë të mëdhenj. Por ekstremi i këtij sezoni janë flokët e shkurtër. Një stil i guximshëm dhe “in” i momentit. Shfletoni galerinë për të parë disa prej modeleve që duhet të provoni këtë sezon.

Etiketimet
Shperndaje